Sıradışı Ten Rengine Sahip 5 İnsan

ten rengi,sıradışı,ilginç,bilgi
Merhaba Arkadaşlar
Herkes bir ten rengine sahiptir. Bazıları beyaz, bazıları sarışın, bazıları kumraldır. Bunlar bizim bildiklerimiz. Peki bunu dışında ten renkleri var mıdır?
Ten renkleri vardır. Ama bazı ten rengleri vardır ki bunlar bize sıradışı gelebilecek türdendir. Alışık olmadığımız türden bu ten renkleri ve bunların sahiplerine gelin beraber bakınalım..

Benzersiz Ten Renkleri

Sir Maejor

Sir Maejor,sıradışı,ten rengi,body color,different,interesting

1988 yılında Amerika’da doğan Sir Maejor, albino bir modeldir ve bunun yanında profesyonel bir aktördür. Amerikan Horror Story’de bir sezon oynayan Sir Maejor albino olduğundan okul hayatında çokça sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Zamanında arkadaşları tarafından dışlanan Sir Maejor günümüzde halinden memnun bir şekilde yaşamına devam etmektedir.


Khoudia Diop

Khoudia Diop,body color,different bodies,ten renkleri,different,interesting,


Khoudia Diop, “Melanin Tanrıçası” olarak ün kazanan ve afrikanın en ünlü modelleri arasında bulunan genç bir kızdır. Senegal’de doğmuştur ve farklı ten rengi ile göze çarpmaktadır. Ten renginden dolayı küçüklüğünde diğer insanlar tarafından aşağılanmış ve kötü davranışlara maruz kalmıştır.


Connie Chiu

Connie Chiu,benzersiz ten renkleri,sıradışı ten renkleri,body color


Connie Chiu çinli bir ailede dünyaya gelmiştir. Üç kardeşi bulunmaktadır ve Connie Chiu’yu kardeşlerinden farklı kılan şey kendisinin bir albino olmasıdır. 24 yaşında modellik dünyasına giriş yapmıştır. Bunun yanında caz müzisyenliği de yapmaktadır.


Nikia Phoenix

Nikia Phoenix,coco cola,body color,different women,

Çiller daha çok beyaz tenliler için geçerli bir şeydir. Yani siyahilerde bulunmaz. Ama Nikia Phoenix bir siyah olmasına değin yüzünde bir beyaz tenli gibi çiller barındırmaktadır. Bu durumda onu farklı kılmaktadır.

Nastya Zhidkova

Nastya Zhikova,manken,güzel mankenler,beatiful body color,different women

1996 yılında Rusya’da doğan Nastya Zhidkova dünyanın en güzel albino kızı olarak bilinmektedir. Nastya Zhidkova rusya’da moda ve güzellik sektöründe çalışmaktadır.Yazımı okuduğunuz için Teşekkürler. Sonraki yazılarda görüşmek üzere Allah’a Emanet Olun. Sağlıcakla Kalın….
Yeni yazılardan anında haberdar olmak için ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİNİZİ yapmayı unutmayınız….

Hiç yorum yok