4 Bacaklı Kadın Josephene Myrtle Corbin

mutant kadın,ilginç insanlar


Merhaba Arkadaşlar bugün size 4 bacaklı bir kadın olarak yaşamını sürdürmüş olan Josephene Myrtle Corbin olacak.

Josephene Myrtle Corbin 1868 yılında dünyaya geldi. Fazlasıyla ilginç bir hayat hikayesine sahip olan bu kadının bu ilginç hayatı doğumuyla başladı. Bu kadını ilginç kılan şey tabi ki onun doğuştan 4 ayaklı olarak dünyaya gelmesiydi. Bu olay ilk olarak 1880’de yapılan nüfus sayımında ortaya çıktı. Myrtle doğuştan 4 ayaklıydı ama bu ayakların hepsi ona ait değildi. Anne karnında yalnız değildi çünkü bir ikizi vardı ama doğarken yalnız doğmuştu çünkü ikiz kardeşinin sadece belden altı gelişmişti bu yüzden ikiz kardeşinin ayaklarını da o taşıyordu. Bu olayın daha ilginç bir yanı ise o ayakları kontrol edebiliyor olmasıydı. Bu ayakları ilk zamanlar kullanamayan Myrtle daha sonraları bunun üzerine çok durmuş ve ayakları kontrol etmeyi başarmıştır ama onlarla yürümeyi başaramamıştı.

Myrtle’ın ünü artarken bu kadın bir iş adamının dikkatini çekti ve o iş adamı bu kadına kendi sirklerinde çalışması için bir iş teklifinde bulundu. Haftalık 450 dolar civarında kazanan myrtle gün geçtikçe ünü artan birisi haline geliyordu ve daha çok dikkat çekmeye başlamıştı.

19 yaşında bir doktor ile evlenen myrtle’ın yeni bir ilginç yanı daha ortaya çıkmıştı. Bu ise; ikiz kardeşine ait bacaklarında da bir rahmi ve cinsel organı bulunmaktaydı. Doktor kocası ilk zamanlar bu olayı etrafındakilerle paylaşmak istemiştir ama karısının istememesi üzerine bunu yapmamış daha sonralarında ise adamın ısrarları üzerine kendi üzerinde araştırma yapılmasını izin vermiştir. Burada ortaya çıkan yeni ilginç olay ise ikiz kardeşine ait bacaklarında da adet gördüğüydü yani bu iki rahimde de çocuk sahibi olabileceğini gösteriyordu. Myrtle Corbin’in 5 çocuğu vardı ve söylemlere göre bu beş çocuğun 3’ü kendi rahminden 2’si ikiz kardeşinin rahminden idi.
Yazımı okuduğunuz için Teşekkürler.
Görüşlerinizi yorum ile belli edebilirsiniz.
İyi günler, Sağlıcakla Kalın. Allah’a Emanet Olun.
Yeni yazılardan anında haberdar olmak için Ücretsiz E-posta Aboneliğinizi aşağıdan gerçekleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok