Real Techniques 2 mini miracle eraser sponges

Merhabalar,

Makyaj süngerleri populer oldugundan bu yana hic elimden düsmüyor. Eskiden ten ürünümü elimle veya fircayla uygularken, artik makyaj süngeri kullanmadigim bir günüm bile olmuyor.
Dogru süngeri bulunca, ürünlerin ne kadar farkli ve dogal durudugunu farkedince daha bir sevdim süngerle uygulamayi.
Bugün sizlerle Real Techniques 2 mini miracle eraser sponges yorumlarimi paylasmak istedim.Almanya fiyati 5,95 euro. Türkiye´de internetten gördügüm normal satis fiyati 32 lira ama bazi sitelerin indirim zamani 22 liraya düsüyor.
 
Simdi nerden baslasam ne anlatsam bilemedim ama sunu söylemeliyim ki ben Real Techniques 2 mini miracle eraser sponges cok begendim. Benim yüzüm kücük oldugundan, tüm yüzüme ten ürünümü uygulamak icinde kullandim, göz cevreme kapatici uygulamak icin de, krem allik da uyguladim, krem-pudra aydinlatici da, sabitleme pudrasi uygulamasi da yaptim, kontur uygulamasi da... Her türlü sevdim :)
Real Techniques markasinin diger turuncu renkte olan daha büyük süngeri ile kiyaslarsam bu süngerlerin yapilari cok daha basarili olmus. Mesela turuncu gibi hamurlasmiyor.

Islatinca sisiyor, dokusu yumusacik ve oldukca gözenekli.
Cok cok az ürün emiyor. Yikamasi kolay hemen ariniyor ve 5 defa yikadim hic yipranmadi. Turuncu olanda 2. yikamamda tirnak izim kalmisti :/
Ürünleri homojen bir sekilde dagitmanizi sagliyor, bitisini cok sevdim.
Sekli itibariyle ulasmasi zor olan burun kenarlarina, göz cevresine her türlü kivrima kolaylikla oturuyor.
Kas altima aydinlatici uygularken ayri bir sevdim.
Kesik olan kismi ile kontur ürününüzü de keskin bir sekilde uygulayip kolayca dagitabilirsiniz.
Ayrica göz makyajimda kullandigim farim göz cevreme dökülünce, bu süngerin temiz bir tarafiyla süpürüp dökülmüs far kalintilarindan da kurtulabiliyorsunuz ki ürünün bu sekilde kullanilabilecegi sitelerinde yaziyor.
Krem veya pudra her üründe basarili :)

Islattiktan sonra ne kadar büyüdügünü de resimde görebilirsiniz.

Ben ikisini ayni anda kullanmaya basladim. Birinde ten ürünü veya göz cevresi kapaticimi uygularken, digeriyle aydinlatici allik kontur veya bronzer ürünlerimi uyguluyorum.
Fakat siz sadece kapatici icin veya ten ürününüz icin kullanmak isterseniz, 2 sünger uzunca bir süre isinizi görecektir.
Bu anlamda indirimde 22 liraya denk gelirseniz, ki bu fiyata 2 sünger edinmis oluyorsunuz, Real Techniques 2 mini miracle eraser süngerlere sans verin derim :)

Okudugunuz icin cok tesekkür ederim,
ZeY


Hiç yorum yok