Oyuna Gelmeyiz- Aziz Aslan            OYUNA GELMEYİZ

            Son aylarda ülkemizdeki terör olayları sabrımızın son noktasına getirmiştir. Yılın ilk saatlerinde yaşadığımız hain olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum.

            Terörün her çeşidi tehlikelidir. Birgün destekçilerine döner. Ancak, Her türlü zorluğa rağmen bu millet, azizdir, neciptir,yiğittir, yücedir. Kendi üzerinde oynanan oyunlara gelmez. Bu oyunları sabırla bozar. Buna da gücü yeter.

            Ne sosyal medyada, ne iş hayatımızda, ne de sokakta kutuplaşmaya asla izin vermeyelim. Düşmanlarımızın başaramadığı ayrışmayı kendi kendimize yapmayalım. Bursa'da cami önünde yapılan terör saldırısı ile, İstanbul'da Beşiktaş stadında yapılan terör saldırısı ve İstanbul eğlence merkezinde yapılan terör saldırısının hedefinde ne camide ibadet edenler, ne spor severler, ne de yılbaşı kutlayan vatandaşlarımız vardı. Hedefte sadece ülkemizin birlik ve beraberliği vardı. Bizi Ortadoğu'da diğer karıştırdıkları ülkelere benzetmek istiyorlar.

            Hiçbir terör saldırısı , hiçbir şartta hoş görülemez. Terör örgütleri ve mücadele ettiğimiz tüm unsurlar şunu bilmelidir ki; Terörle mücadelemiz asla bitmeyecektir. Bize diz çöktürmek isteyenlerin hevesleri kursağında kalacaktır. Çünkü terörün en büyük panzehiri KUTUPLAŞMAMAK, AYRIŞMAMAK ve BİRLİK OLMAKTIR.

            Büyük millet inşallah terörü sıradanlaştırmayacak, kabullenmeyecek ve mücadeleye tavizsiz devam edecektir. Yeter ki idarecilerimiz geçmişte yaptıkları hataları yapıp tavizkar olmasınlar. Milletimizin beklentisi terörün bitirilmesidir.

            Kısacası bu millet bu oyuna gelmeyecektir.

                                                                                                  04.01.2017 / Köşe(Azizce)-Kocatepe

Hiç yorum yok